Grzechotka dwukierunkowa z gumową rękojeścią 1/4" Kennedy KEN5824005K KEN-582-4005K MTM PRO20
dostępny
Cena regularna:
59,78 €
Cena regularna:
48,60 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka dwukierunkowa z gumową rękojeścią 1/4" Kennedy KEN5824005K KEN-582-4005K
Kennedy KEN-582-4005K
Grzechotka dwukierunkowa, rękojeść gumowa 1/4"
KEN-582-4005K
Opis produktu
Chromowo-wanadowe. Gumowy uchwyt, 72 zęby zapadkowe. Łatwa zmiana kierunku pracy grzechotki, bez potrzeby zmiany bądź otwierania części czołowej. Szybkie uwolnienie. Klucz wysokiej jakości dla profesjonalnych użytkowników.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140131804 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 72 |
| Długość całk./opak. | 140mm |
| Nr produktu | 011176V2A5 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 90g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| For Use With | |
| Grip | |
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| No. of Teeth | 72 |
| Długość całkowita | 140mm |
| Model, kod produktu | |
| Typ produktu | Ratchet Handle |
| Drive Type | Square |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Includes | Tool only |
| Finish/Coating | |
| Drive Size | 1/4" cal |
| Connection Type | |
| Additional Features | Thumb lever |
KEN5824005K
GRZECHOTKA DWUKIERUNKOWA, REKOJESC GUMOWA 1/4" Kennedy
KEN-582-4005K
SM.CK016,130,6ZLNE
Narzędzia Cromwell