Grzechotka dwukierunkowa ze stalową rękojeścią 1/2" Kennedy KEN5826435K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
244,50 zł
Cena regularna:
198,78 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka dwukierunkowa ze stalową rękojeścią 1/2" Kennedy KEN5826435K
Kennedy KEN-582-6435K
Grzechotka dwukierunkowa, rękojeść stalowa 1/2"
KEN-582-6435K
Opis produktu
Chromowo-molibdenowe z lustrzanym wykończeniem. Przepychany trzpień kwadratowy wymaga tylko 3° ruchu do działania.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 1/2" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140135086 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Długość całk./opak. | 250mm |
| Typ | Standard |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 470g |
KEN5826435K
GRZECHOTKA DWUKIERUNKOWA, REKOJESC STALOWA 1/2" Kennedy
KEN-582-6435K
SM.CK016,131,1ZLNE
Narzędzia Cromwell