Grzechotka jednokierunkowa z wypychanym trzpieniem 3/8" Kennedy KEN5824930K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
52,89 €
Cena regularna:
43,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzechotka jednokierunkowa z wypychanym trzpieniem 3/8" Kennedy KEN5824930K
Kennedy KEN-582-4930K
Grzechotka JEDNOKIERUNKOWA z WYPYCHANYM TRZPIENIEM 3/8"
KEN-582-4930K
Opis produktu
Bardzo ekonomiczne narzędzie, jednokierunkowe. Przepychany trzpień daje możliwość pracy w obu kierunkach.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drive | 3/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140133303 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Liczba ostrzy, zębów | 41 |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Nr produktu | KEN-582-4930K |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 205g |
KEN5824930K
GRZECHOTKA JEDNOKIERUNKOWA Z WYPYCHANYM TRZPIENIEM 3/8" Kennedy
KEN-582-4930K
SM.CK016,112,3ZLNE
Narzędzia Cromwell