Gwintownik M10x1,5 HSS-EV do stali zwykłej proste rowki przelotowy 6H din371 din376 nakrój B pasywowany maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850030Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M10x1,5 HSS-EV maszynowy żółty pasek Swisstech SWT1850030Y
Swisstech SWT-185-0030Y
SWT1850030Y
SM.CK016,52,2ZLNE
Skośna powierzchnia - HSS-EV Pasywowane
Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B. (3.5xP do 5.5xP). Tolerancja gwintowania 6H.
Użyteczne dla następujących grup materiałów: 1.1 Stal tłoczona, miękka. 1.2 Stal do nawęglania, konstrukcyjna. 1.3 Stal konstrukcyjna, węglowa.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140208339 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, stal niestopowa, mosiądz, brąz |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 100 mm |
| Kolor paska | Żółty |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8 |
| Sup. Part No. | SWT-185-0030Y |
| Typ gwintownika | SpiralnePoint |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 22 mm |
| Rozmiar gwintu | M10x1.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |