Gwintownik M12x1,75 HSS-PM do stopów tytanu azotowany nieprzelotowy spiralny nakrój B 6HX maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1855033P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M12x1,75 HSS-PM maszynowy purpurowy pasek Swisstech SWT1855033P
Swisstech SWT-185-5033P
SWT1855033P
Gwintownik maszynowy HSS-PM M12x1.75 purpurowy pasek Swisstech SWT1855033P
SWT-185-5033P
SM.CK016,208,2ZLNE
Wykonano zgodnie z DIN 371/376
Rowki spiralne - HSS-PM?Azotowane
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma B (3 x P). Tolerancja gwintowania 6HX. ISO Metryczne. Spirala 15°. Głębokość gwintowania 2.5 x D.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6HX |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209329 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Kąt spirali | 15 ° |
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Titanium Alloys; Nickel |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Kolor paska | Purple |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Typ spirali | Low Helix |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 7 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-5033P |
| Tapping Depth | 30 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 15 mm |
| Rozmiar gwintu | M12x1.75 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Powdered Metal High Speed Steel |
| Długość całkowita | 110mm |
| Skok gwintu | 1.75 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowej | 15mm |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 7mm |
| Zastosowanie w materiałach | Nickel Titanium Alloys |
| Klasa materiałowa | HSS-PM |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Nitride |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 15 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 376 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6HX |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 30mm |
| Kolor paska | Purple |