Gwintownik M16x2 HSS-E HSS-Co uniwersalny do różnych materiałów 6H nakrój C din371 din376 spiralny nieprzelotowy maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858589X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M16x2 HSS-E maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858589X
Swisstech SWT-185-8589X
SWT1858589X
Gwintownik maszynowy HSS-E M16x2 czarny pasek Swisstech SWT1858589X
SWT-185-8589X
SM.CK016,170,4ZLNE
Gwintowniki HSS-E. Rowki spiralne
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN form C. Tolerancja gwintowania 6H.
Wyjątkowe właściwości tych gwintowników gwarantują wysoką wydajność przez redukcję czasu niezbędnego na wymiany gwintowników do różnych materiałów oraz przez mniejszą ilość gwintowników niezbędnych na składzie. Gwintowniki maszynowe marki SWISS+TECH z czarnym paskiem z szeroką gamą zastosowań, są rezultatem wielu lat doświadczeń w obróbce metali. Ich obecne właściwości są rezultatem wymagań naszych głównych klientów:
większa uniwersalność gwintowników,
redukcja czasu doboru właściwego gwintownika,
redukcja kosztów składowania narzędzi,
redukcja czasu na wymianę narzędzi.
Gwintowniki te są przeznaczone do generalnego zastosowania. Sugerujemy stosować jednak gwintowniki wysokowydajne, specjalne przy specyficznych materiałach. Wykonane wg DIN 371/376.
Geometria narzędzia (138 parametrów) była rozwijana
i optymalizowana podczas długiego procesu testowania we współpracy z użytkownikami różnych odmian stali, odlewów aluminiowych, obrabianych stali, stali wanadowych, stali żaroodpornych oraz stali narzędziowych. Specjalnie dobrane powłoki zwiększaja zakres zastosowania gwintownika.
Celem programu wykonania gwintowników SWISS+TECH z czarnym paskiem było uzyskanie lepszych tolerancji narzędzia oraz lepszej wydajności i krótszych czasów produkcji wysokiej jakości gwintów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Norma wymiarowa | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140210042 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | 40 mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Stainless Steel; Zinc; Magnesium |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 9 mm |
| Supplier Part No. | SWT-185-8589X |
| Tapping Depth | 40 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 20 mm |
| Rozmiar gwintu | M16x2.0 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 110mm |
| Skok gwintu | 2 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość części gwintowej | 20mm |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 9mm |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 40 ° stopni |
| Norma wymiarowa | DIN 376 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Tapping Depth | 40mm |