Gwintownik M20x2,5 HSS-E HSS-Co uniwersalny do różnych materiałów 6H nakrój C din371 din376 spiralny nieprzelotowy maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858592X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M20x2,5 HSS-E maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858592X
Swisstech SWT-185-8592X
SWT1858592X
KC-016,268,8ZN/SM.[NM]
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN form C. Tolerancja gwintowania 6H.
Wyjątkowe właściwości tych gwintowników gwarantują wysoką wydajność przez redukcję czasu niezbędnego na wymiany gwintowników do różnych materiałów oraz przez mniejszą ilość gwintowników niezbędnych na składzie. Gwintowniki maszynowe marki SWISS+TECH z czarnym paskiem z szeroką gamą zastosowań, są rezultatem wielu lat doświadczeń w obróbce metali. Ich obecne właściwości są rezultatem wymagań naszych głównych klientów:
większa uniwersalność gwintowników,
redukcja czasu doboru właściwego gwintownika,
redukcja kosztów składowania narzędzi,
redukcja czasu na wymianę narzędzi.
Gwintowniki te są przeznaczone do generalnego zastosowania. Sugerujemy stosować jednak gwintowniki wysokowydajne, specjalne przy specyficznych materiałach. Wykonane wg DIN 371/376.
Geometria narzędzia (138 parametrów) była rozwijana i optymalizowana podczas długiego procesu testowania we współpracy z użytkownikami różnych odmian stali, odlewów aluminiowych, obrabianych stali, stali wanadowych, stali żaroodpornych oraz stali narzędziowych. Specjalnie dobrane powłoki zwiększaja zakres zastosowania gwintownika.
Celem programu wykonania gwintowników SWISS+TECH z czarnym paskiem było uzyskanie lepszych tolerancji narzędzia oraz lepszej wydajności i krótszych czasów produkcji wysokiej jakości gwintów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 | 5036140210059 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | 40 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Stainless Steel; Zinc; Magnesium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 140 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Typ spirali | Regularna spirala |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 12 mm |
| Oznaczenie | SWT-185-8592X |
| Tapping Depth | 50 mm |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 25 mm |
| Rozmiar gwintu | M20x2.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 140mm |
| Skok | 2.5 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość części gwintowanej | 25mm |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 12mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, stopy aluminium, magnez, stal, stal nierdzewna, cynk |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | 40° stopni |
| Standard wymiarowy | DIN 376 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | 50mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Typ spirali | Regularna spirala |