Gwintownik M8x1,25 HSS-E HSS-Co uniwersalny do różnych materiałów 6H nakrój B din371 din376 rowki proste przelotowy maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858527X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik M8x1,25 HSS-E maszynowy czarny pasek Swisstech SWT1858527X
Swisstech SWT-185-8527X
SWT1858527X
SM.CK016,68,8ZLNE
Gwintowniki ze skośną powierzchnią natarcia, HSS-E wykończenie na jasno
Do otworów przelotowych. Forma rowka wg DIN forma B. Tolerancja gwintowania 6H. Kąt gwintu 60°.
Wyjątkowe właściwości tych gwintowników gwarantują wysoką wydajność przez redukcję czasu niezbędnego na wymiany gwintowników do różnych materiałów oraz przez mniejszą ilość gwintowników niezbędnych na składzie. Gwintowniki maszynowe marki SWISS+TECH z czarnym paskiem z szeroką gamą zastosowań, są rezultatem wielu lat doświadczeń w obróbce metali. Ich obecne właściwości są rezultatem wymagań naszych głównych klientów:
większa uniwersalność gwintowników,
redukcja czasu doboru właściwego gwintownika,
redukcja kosztów składowania narzędzi,
redukcja czasu na wymianę narzędzi.
Gwintowniki te są przeznaczone do generalnego zastosowania. Sugerujemy stosować jednak gwintowniki wysokowydajne, specjalne przy specyficznych materiałach. Wykonane wg DIN 371/376.
Geometria narzędzia (138 parametrów) była rozwijana i optymalizowana podczas długiego procesu testowania we współpracy z użytkownikami różnych odmian stali, odlewów aluminiowych, obrabianych stali, stali wanadowych, stali żaroodpornych oraz stali narzędziowych. Specjalnie dobrane powłoki zwiększają zakres zastosowania gwintownika.
Celem programu wykonania gwintowników SWISS+TECH z czarnym paskiem było uzyskanie lepszych tolerancji narzędzia oraz lepszej wydajności i krótszych czasów produkcji wysokiej jakości gwintów.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| EAN13 Barcode | 5036140209923 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Mild Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Stainless Steel; Zinc; Magnesium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całk. | 90 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Typ spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 6.2 mm |
| Sup. Part No. | SWT-185-8527X |
| Typ gwintownika | SpiralnePoint |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 17 mm |
| Rozmiar gwintu | M8x1.25 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |