Gwintownik lewy M4x0,7 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870280L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M4x0,7 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870280L
Sherwood SHR-087-0280L
SHR0870280L
SM.CK016,20,9ZLNE
IS0 529 - Rowki proste poszczególne rozmiary - Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140282353 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 53mm |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M4.0x0.70 |
| Sup. Part No. | SHR-087-0280L |
| Długość gwintu | 13mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 6 g |