Gwintownik lewy M6x1 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870370L PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M6x1 ręczny Nr.1 zdzierak HSS Sherwood SHR0870370L
Sherwood SHR-087-0370L
SHR0870370L
SM.CK016,22,9ZLNE
IS0 529 - Rowki proste poszczególne rozmiary - Wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140282391 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 66mm |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M6.0x1.00 |
| Sup. Part No. | SHR-087-0370L |
| Długość gwintu | 19mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 14 g |