Gwintownik lewy M8x1,25 ręczny Nr.3 wykańczak HSS Sherwood SHR0870410N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik lewy M8x1,25 ręczny Nr.3 wykańczak HSS Sherwood SHR0870410N
Sherwood SHR-087-0410N
SHR0870410N
Gwintownik lewy M8x1.25 ręczny Nr.3 wykańczak HSS Sherwood SHR0870410N
SHR-087-0410N
SM.CK016,25,3ZLNE
Wykańczak
IS0 529 - Rowki proste pszczególne rozmiary - Wykańczak
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-087-0410N |
| EAN13 Barcode | 5036140282421 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Długość części gwintowej | 22mm |
| Size x Pitch (mm) | M8.0 x 1.25 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Waga elementu | 26 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 72mm |
| Skok gwintu | 1.25 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 22mm |
| Rozmiar gwintu | M8 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.3mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Plastic Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Lewy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Tapping Depth | mm |