Gwintownik maszynowy 3/4"x12 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851690E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/4"x12 BSF HSS calowy Sherwood SHR0851690E
Sherwood SHR-085-1690E
SHR0851690E
Gwintownik maszynowy 3/4"x12 BSF calowy HSS Sherwood SHR0851690E
SHR-085-1690E
SM.CK016,187,5ZLNE
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarcia
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140281165 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Rozmiar - skok | 3/4" x 12 |
| Square Size Across Flats | 11.2 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-1690E |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 143 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Skok gwintu | 12 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość części gwintowej | mm |
| Rozmiar gwintu | 3/4" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 11.2mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSF |
| Klasa | |
| Typ gwintownika | Spiral Point |
| Chamfer |