Gwintownik maszynowy 3/8"x24 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851130F PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 3/8"x24 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851130F
Sherwood SHR-085-1130F
SHR0851130F
Gwintownik maszynowy 3/8"x24 UNF calowy HSS Sherwood SHR0851130F
SHR-085-1130F
SM.CK016,87,5ZLNE
rowek spiralny
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1130F |
| EAN13 Barcode | 5036140279674 |
| Rozmiar - skok | 3/8" x 24 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Waga elementu | 37 g |
| Square Size Across Flats | 8mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 76 mm |
| Skok | 24 |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość części gwintowanej | 20 mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8" |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 8 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stal nierdzewna Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Steam Tempered |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | UNF |
| Class of Fit | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Chamfer | |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |