Gwintownik maszynowy 5/16"x18 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851370E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy 5/16"x18 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851370E
Sherwood SHR-085-1370E
SHR0851370E
SM.CK016,62,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280328 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 5/16"x18 |
| Square Size Across Flats | 6.30 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 23 g |