Gwintownik maszynowy M16 x1,5 HSS Sherwood SHR0850520E PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M16 x1,5 HSS Sherwood SHR0850520E
Sherwood SHR-085-0520E
SHR0850520E
Gwintownik maszynowy M16 x1.5 HSS Sherwood SHR0850520E
SHR-085-0520E
SM.CK016,149ZLNE
Opis produktu
Skośna powierzchnia natarciaIS0 529
ą = Metryczny pod świece
zapłonowe
* = Metryczny pod zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140180925 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 12,5mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M16.0x1.50 |
| Square Size Across Flats | 10mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 82g |