Gwintownik maszynowy M4 x0,5 HSS Sherwood SHR0850270F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M4 x0,5 HSS Sherwood SHR0850270F
Sherwood SHR-085-0270F
SHR0850270F
Gwintownik maszynowy M4 x0.5 HSS Sherwood SHR0850270F
SHR-085-0270F
SM.CK016,34,1ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneIS0 529
ą = Metryczny pod świece zapłonowe
* = Metryczny pod
zaślepki
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140179240 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M4.0x0.50 |
| Square Size Across Flats | 3.15mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 6g |