Gwintownik maszynowy M5 x0,8 HSS Sherwood SHR0850330F
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy M5 x0,8 HSS Sherwood SHR0850330F
Sherwood SHR-085-0330F
SHR0850330F
Gwintownik maszynowy M5 x0.8 HSS Sherwood SHR0850330F
SHR-085-0330F
SM.CK016,31ZLNE
Opis produktu
Rowki spiralneSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140179561 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Rozmiar i skok (mm) | 5.00 - 0.80 |
| Square Size Across Flats | 4mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 24g |