Gwintownik maszynowy Nr. 10x24 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850830E
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik maszynowy Nr. 10x24 UNC HSS calowy Sherwood SHR0850830E
Sherwood SHR-085-0830E
SHR0850830E
Gwintownik maszynowy Nr. 10x24 UNC calowy HSS Sherwood SHR0850830E
SHR-085-0830E
SM.CK016,43,8ZLNE
Opis produktu
IS0 529 - Skośna powierzchnia natarciaSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140278561 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Waga całkowita | 0.006 |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Rozmiar - skok | No.10x24 |
| Square Size Across Flats | 4mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 5g |