Gwintownik ręczny 1.1/2"x6 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851480A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1.1/2"x6 BSW HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851480A
Sherwood SHR-085-1480A
SHR0851480A
KC-016,539,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280755 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Oznaczenie | SHR-085-1480A |
| UNSPSC | 27112806 |
ISO 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1480A |
| EAN13 Barcode | 5036140280755 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 170mm |
| Skok gwintu | 6 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 28mm |
| Długość części gwintowej | 60mm |
| Rozmiar gwintu | 1.1/2" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 22.4mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSW |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |