Gwintownik ręczny 1.1/8"x12 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851210A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1.1/8"x12 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851210A
Sherwood SHR-085-1210A
SHR0851210A
KC-016,227,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140280069 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 127mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Rozmiar - skok | 1 1/8" x 12 |
| Oznaczenie | SHR-085-1210A |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| UNSPSC | 27112806 |