Gwintownik ręczny 1.1/8"x7 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850950A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 1.1/8"x7 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850950A
Sherwood SHR-085-0950A
SHR0850950A
Gwintownik ręczny 1.1/8"x7 UNC zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0850950A
SHR-085-0950A
SM.CK016,351,5ZLNE
IS0 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279155 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0950A |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 138mm |
| Skok gwintu | 7 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość części gwintowej | 48mm |
| Rozmiar gwintu | 1-1/8" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 16mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNC |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |