Gwintownik ręczny M1,6 x0,35 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850130A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M1,6 x0,35 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850130A
Sherwood SHR-085-0130A
SHR0850130A
SM.CK016,36,9ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Chamfer | Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140178724 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całk. | 41 m |
| Średnica chwytu | 2.5 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2 m |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 8 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M1.6x0.35 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |