Gwintownik ręczny M1,6 x0,35 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850130C PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M1,6 x0,35 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850130C
Sherwood SHR-085-0130C
SHR0850130C
Gwintownik ręczny M1.6 x0.35 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850130C
SHR-085-0130CSHR0850130COpis produktu
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.Specyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Sherwood Chamfer Plug Klasa tolerancji 6H Standard, norma dot. wymiarów ISO 529 Kod EAN13 5036140178748 Kod eCl@ss 21010210 Powłoka, wykończenie Bright Kąt spirali Materiał HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel Zastosowanie do Stal; aluminium; żeliwo; metale nieżelazne; metale; Stainless Steel Grupa materiałowa M2 Liczba rowków 3 Długość całk./opak. 41mm Seria Średnica chwytu 2.5mm Szerokość kwadratu, chwytu 2 Tapping Depth Typ gwintownika; typ gwintu Straight Flute Kierunek gwintu Prawostronny, prawy Długość gwintu 8mm Thread Limit Rozmiar gwintu M1.6x0.35 Rodzaj gwintu Metric Coarse Kod UNSPSC 27112806
Opis produktu
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140178748 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Stal; aluminium; żeliwo; metale nieżelazne; metale; Stainless Steel |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 41mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 2.5mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2 |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Straight Flute |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 8mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M1.6x0.35 |
| Rodzaj gwintu | Metric Coarse |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
SM.CK016,36,9ZLNE