Gwintownik ręczny M32 x1,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850670B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M32 x1,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850670B
Sherwood SHR-085-0670B
SHR0850670B
Gwintownik ręczny M32 x1.5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850670B
SHR-085-0670B
SM.CK016,237,5ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529.
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0670B |
| EAN13 Barcode | 5036140278097 |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| Długość całk. | 137mm |
| Size x Pitch (mm) | M32.0 x 1.50 |
| Średnica chwytu | 22.40 mm |
| Waga elementu | 488 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 137 mm |
| Skok | 1.5 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 22.4 mm |
| Długość części gwintowanej | 37 mm |
| Rozmiar gwintu | M32 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 16 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stal nierdzewna Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |