Gwintownik ręczny M5 x0,8 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850330B PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M5 x0,8 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850330B
Sherwood SHR-085-0330B
SHR0850330B
KC-016,13,3ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140179523 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 58 mm |
| Średnica chwytu | 5 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4 |
| Oznaczenie | SHR-085-0330B |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 12 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 58mm |
| Skok | 0.8 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Długość części gwintowanej | 12mm |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 4mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |