Gwintownik ręczny długi M12 x1,75 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850480J
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M12 x1,75 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850480J
Sherwood SHR-085-0480J
SHR0850480J
Gwintownik ręczny długi M12 x1.75 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850480J
SHR-085-0480J
SM.CK016,47,9ZLNE
Proste ostrze seria długa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140180673 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 119 mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Size x Pitch (mm) | M12.0 x 1.75 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0480J |
| Długość części gwintowej | 29 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 68 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 119mm |
| Skok gwintu | 1.75 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 7.1mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Straight Flute Extension |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |