Gwintownik ręczny długi M5 x0,8 HSS Nr2 pośredni Sherwood SHR0850330H
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M5 x0,8 HSS Nr2 pośredni Sherwood SHR0850330H
Sherwood SHR-085-0330H
SHR0850330H
SM.CK016,21,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140179585 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 79 mm |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M5.0x0.80 |
| Długość gwintu | 16 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 13 g |