HLR-10x51 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601004E MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-10x51 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601004E
Indexa IND-460-1004E
IND4601004E
HLR-10x51 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601004E
IND-460-1004E
SM.CK016,6,3ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 4.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294103 |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Numer produktu | R10 x 51 |
| Sztywność | 12.80 Nmm |
| Supplier Part No. | 4601004E |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 8 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R10 x 51 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 12.8 Nmm |
| Dh | 10mm |
| Dd | 4.5mm |
| L0 | 51mm |