HLR-13x25 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601108J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-13x25 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601108J
Indexa IND-460-1108J
IND4601108J
HLR-13x25 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601108J
IND-460-1108J
SM.CK016,5,8ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 7mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 13 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294127 |
| Długość całkowita | 25 mm |
| Numer produktu | R13 x 25 |
| Sztywność | 42.1 Nmm |
| Supplier Part No. | 4601108J |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 12 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R13 x 25 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 42.1 Nmm |
| Dh | 13mm |
| Dd | 7mm |
| L0 | 25mm |