HLR-16x51 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601220X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-16x51 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601220X
Indexa IND-460-1220X
IND4601220X
HLR-16x51 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD INDEXA IND4601220X
IND-460-1220X
KC-016,8,6ZN/SM.[NM]
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 8mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 16 mm |
| EAN13 | 5036140294226 |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Numer produktu | R16 x 51 |
| Sztywność | 37.1 Nmm |
| Oznaczenie | IND-460-1220X |
| UNSPSC | 31161905 |
| Waga | 23 g |