Imadło 80mm wiertarskie mimośrodowe Indexa IND4450170K IND-445-0170K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
4 027,70 zł
Cena regularna:
3 274,55 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Imadło 80mm wiertarskie mimośrodowe Indexa IND4450170K IND-445-0170K
Indexa IND-445-0170K
IND4450170K
Imadło wiertarskie mimośrodowe 80mm Indexa IND4450170K
IND-445-0170K
Opis produktu
Szczęki stałeZalecane do szybkiego mocowania przedmiotów przy wierceniu i frezowaniu. Wstępne mocowanie za pomocą pokrętłem śruby pociągowej. Ostateczny docisk mechanizmem mimośrodowym. Szczęka stała posiada rowek V. Korpus i szczęka ruchoma wykonane z żeliwa. Prowadnice, ciągadło, mechanizm mimośrodowy, szczęki ze stali, szlifowanej i hartowanej. Podstawa z możliwością montażu na frezarkach i wiertarkach w 3 pozycjach.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kod EAN13 | 5036140067387 |
| Kod eCl@ss | 21020601 |
| Wysokość szczęk | 30mm |
| Szerokość szczęk | 80mm |
| Maximum Opening | 80mm |
| Głębokosć całk./opak. | 170 |
| Długość całk./opak. | 118 |
| Waga całkowita | 5.44 |
| Szerokość całk./opak. | 325 |
| Nr produktu | IND-445-0170K |
| Kod UNSPSC | 27112102 |
| Waga elementu | 5.2 kg |
SM.CK016,1231ZLNE