Kamizelka odblaskowa ocieplana żółta XXL Tuffsafe TFF9624714E PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kamizelka odblaskowa OCIEPLANA żółta - XX/L Tuffsafe TFF9624714E
Tuffsafe TFF-962-4714E
TFF9624714E
Kamizelka odblaskowa OCIEPLANA żółta - XX/L Tuffsafe
TFF-962-4714E
SM.CK016,91,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Posiadająca świadectwo zgodności z normą EN471 dla klasy 2.
Powłoka z PU po stronie o wysokiej widoczności. Odwracalna kamizelka ocieplająca ‘suwakiem na zewnątrz. Kołnierz z dzianiny. Mocny suwak. Na odwrotnej stronie granatowe pikowane w kratkę cieplenie wykonane z bawełny i tkaniny syntetycznej.
Dwuczęściowe kieszenie po stronie dzianiny. Materiał odbijający światło.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Night Work; Road Work |
| Producent | Tuffsafe |
| Chest Size | 124-128 cm |
| Child Size | |
| Coat/Jacket Length | 152-194 cm |
| Kolor | Żółty |
| Disposable/Reusable | Reusable |
| EAN13 Barcode | 5036140024168 |
| eCl@ss Code | 40010101 |
| Fabric Coating | PU |
| Fabric Weight | 1050 g/m? |
| Gender | Men; Women |
| Includes | Reflective Tape Strips |
| Materiał | Polyester; Polycotton |
| Number of Bands | 2 (Body) |
| Number of Braces | 2 (Shoulders) |
| Number of Pockets | 2 (Patch pockets on quilted side) |
| Protection Features | High-visibility |
| Rozmiar | 2X Large |
| Standard, norma | EN471 Class 2. |
| Supplier Part No. | SFB05 |
| Type | Body Warmer |
| UNSPSC Code | 46181531 |