Kątownik kombinowany 150mm 6" Kennedy KEN5977060K KEN-597-7060K MTM
dostępny
Cena regularna:
$16.41
Cena regularna:
$13.34
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kątownik kombinowany 150mm 6" Kennedy KEN5977060K KEN-597-7060K
Profesjonalny kątownik uniwersalny o szeroki zastosowaniu.
Specyfikacja kątownika Kennedy:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary płaskowników | 150mmx13mm; 6"x1/2" |
| Długość ostrza | 150mm; 6" |
| Szerokość ostrza | 13mm; 1/2" |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kolor | Szarny, Stalowy |
| Kod EAN13 | 5036140009936 |
| Kod eCl@ss | 21170303 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał | Aluminium |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
KEN5977060K
KATOWNIK KOMBINOWANY 6" Kennedy
KEN-597-7060K
SM.CK016,32,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Kennedy KEN-597-7060K
Kątownik KOMBINOWANY 6"
KEN-597-7060K