Kążek liniowy 38mm Matlock MTL9783920K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kążek liniowy 38mm Matlock MTL9783920K
Matlock MTL-978-3920K
MTL9783920K
38mm SINGLE LINE PULLEY WITH HOOK GALVANISED Matlock
MTL-978-3920K
SM.CK016,28,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Krążki te są doskonałe do masztów flagowych, montowania lin do suszenia bielizny i mocowania ruchomych zadaszeń. Posiadają kółka ze staliwa do umieszczania liny o średnicy do 8 mm. Krążki linowe są dostarczane wraz hakami typu S. Krążki ocynkowane posiadają kółka ze staliwa dla lin o średnicy do 8 mm. Czarne (epoksydowane) krążki posiadają nylonowe kółka dla lin o średnicy do 9,5 mm.
Wszystkie prezentowane krążki posiadają pojedyncze kółka.
Typ krążka: Daszek (Awning), Linkowy (Line), Górny montaż (Upright), Śrubowy (Screw), Ramowy (Sash).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140067929 |
| Finish | Galvanised |
| Pulley Type | Line |
| Sheath Diameter | 1 1/2" cal |
| Sheath Diameter | 38 mm |
| Supplier Part No. | 1260CPP038GV |
| UNSPSC Code | 24101613 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wheel Type | Single S Type Hook |
| Pulley Type | Line |
| Size | 38mm 1.5" cal |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |
| Maximum Rope Diameter | 8mm |