Klej błyskawiczny 3g Sherlock SHK7256010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NEW-MULTI PURPOSE SUPER GLUE CYANOACRYLATE 3gm Sherlock SHK7256010K
Sherlock SHK-725-6010K
SHK7256010K
NEW-MULTI PURPOSE SUPER GLUE CYANOACRYLATE 3gm Sherlock
SHK-725-6010K
SM.CK016,10,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajny cyjanoakrylatowy klej do stosowania na metalach, plastiku, porcelanie, skórze, szkle i gumie. Klei w ciągu kilku sekund.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherlock Adhesives |
| EAN13 Barcode | 5036140006294 |
| eCl@ss Code | 23330100 |
| Packet Size | 3 g |
| Supplier Part No. | SHK-725-6010K |
| UNSPSC Code | 31201616 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Clear |
| Features | Fast Setting |
| Pack Size | 3g |
| Numer produktu | 3GMPSG |
| Compatible Materials | Ceramic Glass Leather Metal Plastic Rubber Drewno |
| Temperature Resistance Range | °C degree Celsius |
| Drying / Bonding Time | 3 to 10 s second min. minute |