Kleszcze 36" do rur do dużych obciążeń Kennedy KEN5883360K KEN-588*3360K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
159,56 €
Cena regularna:
129,72 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kleszcze 36" do rur do dużych obciążeń Kennedy KEN5883360K KEN-588*3360K
Kennedy KEN-588-3360K
Kleszcze do rur do dużych obciążeń 36"
KEN-588-3360K
Opis produktu
Szczęki są ząbkowane w przeciwnym kierunku by zapewnić bezpieczny chwyt. Używane głównie przy instalacjach wodociągowych do ściskania rur i nakrętek. Oprawa żeliwna, kuty uchwyt i szczęki. wszystkie ruchome elementy poddane zostały działaniom wysokich temperatur. Wykonano zgodnie z: BS 3594 : Part 2.Wysokowydajne – dla większości przemysłowych zastosowań.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140142480 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5883360K |
| UNSPSC Code | 27111708 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 102 mm |
| Handle Colour | Czerwony |
| Handle Type | Adjustable |
| Jaw Type | Standard |
| Długość całkowita | 900mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Pipe Wrench |
| Wrench Size | mm |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Capacity | 102mm |
| Standard, norma | BS 3594 : Part 1 |
| Handle Material | Cast Iron |
| Protection Features | |
| Materiał szczęk | Dropped Forged |
KEN5883360K
KLESZCZE DO RUR DO DUZYCH OBCIAZEN 36" Kennedy
KEN-588-3360K
SM.CK016,378,6ZLNE
Narzędzia Cromwell