Kłódka 83/55C Abus ABU9502475E PRO-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Abus 83/55C ROCK CHROME PLATEDHIGH SECURITY PADLOCK ABU9502475E
Abus ABU-950-2475E
ABU9502475E Abus 83/55C ROCK CHROME PLATEDHIGH SECURITY PADLOCK
83 High Security Hardened Alloy Steel Key Padlocks
Hardened steel alloy padlock with a ball bearing locking mechanism for extra security, has a tough through hardened steel alloy shackle as standard with NANO PROTECT trade; Chrome Plating, helping to make rusty shackles a thing of the past. The 83 series range of padlocks offer a medium to high level of security with the ability to offer various levels of security within one keying system and is suitable for internal or external use.
Meets standard DIN E 12320.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Abus |
| EAN13 Barcode | 4003318539299 |
| Supplier Part No. | 53929 |
| UNSPSC Code | 46171501 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Thickness | 25mm |
| Body Width | 55mm |
| Lock Type | Open Shackle |
| Długość całkowita | 103mm |
| Szerokość całk. | 55mm |
| Numer produktu | 53929 |
| Shackle Clearance | 37mm |
| Shackle Diameter | 11mm |
| Security Rating | 8 |
| Body Height | 65mm |
| Body Material | Hardened Alloy Steel |
| Kolor obudowy, korpusu | Silver |
| Shackle Material | Hardened Alloy Steel |
| Key Type | Keyed Alike |
| Rekeyable | Rekeyable |
| Pack Quantity | 1 |
| Number of Keys Included |