Kłódka mosiężna 50mm z kluczem krzyżakowym Matlock MTL9503855K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
32,50 €
Cena regularna:
26,42 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kłódka mosiężna 50mm z kluczem krzyżakowym Matlock MTL9503855K
Matlock MTL-950-3855K
Kłódka mosiężna z kluczem krzyżakowym 50mm Matlock MTL9503855K
MTL-950-3855K
Opis produktu
Solidne mosiężne kłódki z utwardzonym stalowem jarzmem, podwójny mechanizm zamka. Posiadają podwójny 4 rzędowy cylinder 16 igłowy z 1000 różnych numerów kluczy. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz do minimum i średniego bezpieczeństwa.Zmiana klucza co 100,000.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Width | 50mm |
| Producent | Matlock |
| Kod EAN13 | 5036140152335 |
| Kod eCl@ss | 23200290 |
| Rating (1 - 10) | 5 |
| Shackle Clearance | 32mm |
| Shackle Diameter | 8.8mm |
| Kod UNSPSC | 46171501 |
| Waga elementu | 380g |
MTL9503855K
KLODKA MOSIEZNA Z KLUCZEM KRZYZAKOWYM 50mm Matlock
MTL-950-3855K
SM.CK016,74,8ZLNE
Narzędzia Cromwell