Klucz 13mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801130K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 13mm płaski jednostronny czerniony Kennedy KEN5801130K
Kennedy KEN-580-1130K
Klucz płaski jednostronny 13mm
KEN-580-1130K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z czarnym pokryciem.Wykonano zgodnie z: DIN 894.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140126343 |
| Kod eCl@ss | 21040101 |
| Szerokość szczęk | 13mm |
| Długość całk./opak. | 135mm |
| Nr produktu | KEN-580-1130K |
| Kod UNSPSC | 27111706 |
| Waga elementu | 44g |
KEN5801130K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI JEDNOSTRONNY 13mm Kennedy
KEN-580-1130K
SM.CK016,9,9ZLNE
Narzędzia Cromwell