Klucz 22mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826292K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 22mm pazurowy płaski 3/8" Kennedy KEN5826292K
Kennedy KEN-582-6292K
Klucz PAZUROWY płaski 22mm 3/8"
KEN-582-6292K
Opis produktu
Klucze chromowo-wanadowe zaprojektowane do użycia w ciasnych i trudnodostępnych miejscach, szczególnie przy przewodach hydraulicznych. Do użycia z kluczami o nasadkach kwadratowych 3/8”.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140134898 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Size (a) | 10mm |
| Size (b) | 47mm |
| Size (c) | 22mm |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 94g |
KEN5826292K
KLUCZ PAZUROWY PLASKI 22mm 3/8" Kennedy
KEN-582-6292K
SM.CK016,22,1ZLNE
Narzędzia Cromwell