Klucz 25mm płasko-oczkowy z zapadką Kennedy KEN5822252K PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
55,17 €
Cena regularna:
44,85 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 25mm płasko-oczkowy z zapadką Kennedy KEN5822252K
Kennedy KEN-582-2252K
KEN5822252K
25mm RATCHET COMBINATIONWRENCH Kennedy KEN5822252K
Kennedy KEN-582-2252K
SM.CK016,120,8ZLNE
Wykonane z chromowo-wanadowej stali z lustrzanym wykończeniem. Wyszlifowanie zapobiega osiadaniu brudu i olejów na kluczu, czyniąc go łatwym do czyszczenia. 72-zębowy zapadkowy system, który wymaga tylko 5° ruchu do działania. Doskonały do pracy w miejscach o ograniczonym dostępie. Wykonano zgodnie z ASME B107.6.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111713 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Kennedy-Pro |
| Supplier Part No. | 5822252K |
| EAN13 Barcode | 5036140299696 |
| Długość całk. | 325 mm |
| Waga elementu | 480 g |
| Size 1 | 25 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całk. | 325 mm |
| Product Number | |
| Type | Ratchet Combination Spanner |
| Spanner Size | 25 mm |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Mirror Finish |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | 72 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 25 mm |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | mm |