Klucz 5/16"x3/8" oczkowy otwarty polerowany dwustronny calowy Kennedy KEN5821110K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 5/16" x3/8" oczkowy otwarty dwustronny calowy Kennedy KEN5821110K
Kennedy KEN-582-1110K
Klucz oczkowy otwarty 5/16-3/8"
KEN-582-1110K
Opis produktu
Wykonano zgodnie z: ANSI B107.6. Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z lustrzanym wyszlifowaniem, pozwala na osiągnięcie wysokiego momentu obrotowego, co za tym idzie zwiększenie wydajności. Wzmocnione oczka, bardzo stabilne dokładne tolerancje rozwartości dobrze przylegają do nakrętek. Używane do rur hydraulicznych, przewodów hamulcowych itd.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140128668 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 145mm |
| Spanner Size | 5/16"x3/8" in |
| Spanner Type | Open Ended |
| Nr produktu | RFVL1012S |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 45g |
KEN5821110K
KLUCZ OCZKOWY OTWARTY 5/16-3/8" Kennedy
KEN-582-1110K
SM.CK016,21,6ZLNE
Narzędzia Cromwell