Klucz 9mm płasko-oczkowy Senator SEN5822600K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 9mm płasko-oczkowy Senator SEN5822600K
Senator SEN-582-2600K
SEN5822600K
KLUCZ PLASKO-OCZKOWY 9mm Senator
SEN-582-2600K
SM.CK016,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali kutej z 15° łukowatą częścią czołową. Wykonane wg: ASME B107.6.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111713 |
| eCl@ss Code | 21040105 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | RSNF0009M |
| EAN13 Barcode | 5036140161177 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Drop Forged Carbon Steel |
| Długość całk. | 130 mm |
| Numer produktu | |
| Type | Combination Spanner |
| Spanner Size | 9 mm |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Finish/Coating | Matte |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Angle of Ring End Offset | 15 ° stopni |
| Angle of Open End Offset | 15 ° stopni |
| Ring End Head Thickness | 7 mm |
| Open End Head Thickness | 4.5 mm |