Klucz S18 do uchwytów wiertarskich Kennedy KEN4410360K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz S18 do uchwytów wiertarskich Kennedy KEN4410360K
Kennedy KEN-441-0360K
KEN4410360K
KLUCZ DO UCHWYTOW WIERTARSKICH S18 Kennedy
KEN-441-0360K
KC-016,7,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140108240 |
| For Use With Chuck Number | 7 Series |
| Jacobs Equivalent | K7 |
| Reference Number | S18 |
| Oznaczenie | KEN-441-0360K |
| UNSPSC | 27111727 |
| Waga | 30 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| For Use With | 7 Series |
| Handle Style | Thumb handle |
| Liczba ostrzy, zębów | |
| Numer produktu | |
| Waga | 30 g gramkg |
| Chuck Size | S18 |
| Pilot Size | in. inch |