Klucz do rur nieiskrzący 300mm nastawny Stillson kleszcze Be-Cu Kennedy KEN5753720K
dostępny
Cena regularna:
$448.12
Cena regularna:
$364.33
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz do rur nieiskrzący 300mm nastawny Stillson kleszcze Be-Cu Kennedy KEN5753720K
Kennedy KEN-575-3720K
KEN5753720K
300mm SPARK RESISTANT H/DUTY PIPE WRENCH Be-Cu Kennedy KEN5753720K
Kennedy KEN-575-3720K
SM.CK016,642,3ZLNE
KEN5753720K
Ząbkowane szczęki. Radełkowana śruba regulacyjna. Wysokowydajny.
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Ząbkowane szczęki. Radełkowana śruba regulacyjna. Wysokowydajny
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111708 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5753720K |
| EAN13 Barcode | 5036140298972 |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Waga elementu | 1.05 kg |
| Jaw Capacity | 40 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Jaw Capacity | 40mm |
| Długość całkowita | 300mm |
| Waga elementu | 1.05kg |