Klucz dynamometryczny 1-5Nm 1/4" TCW5 Kennedy KEN5557050K KEN-555-7050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
326,50 €
Cena regularna:
265,45 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 1-5Nm 1/4" TCW5 Kennedy KEN5557050K KEN-555-7050K
Zgodny z: ISO 6789 : 2003.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Q-Torq |
| Kod EAN13 | 5036140018051 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Model, kod produktu | TCW5 |
| Zakres momentu | 1-5 Nm |
| Skok ustawień momentu | 0,05 Nm |
| Kod UNSPSC | 27111715 |
| Waga elementu | 235g |
Kennedy KEN-555-7050K
Klucz dynamometryczny TCW5
KEN5557050K
KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY TCW5 Kennedy
KEN-555-7050K
SM.CK016,996,3ZLNE
Narzędzia Cromwell