Klucz dynamometryczny 2-10Nm 1/4" TCW10 Kennedy KEN5557100K KEN-555-7100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
341,69 €
Cena regularna:
277,80 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 2-10Nm 1/4" TCW10 Kennedy KEN5557100K KEN-555-7100K
Zgodny z: ISO 6789 : 2003.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Q-Torq |
| Kod EAN13 | 5036140018068 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Głębokosć całk./opak. | 40mm |
| Długość całk./opak. | 205mm |
| Waga całkowita | 0,29kg |
| Szerokość całk./opak. | 45mm |
| Model, kod produktu | TCW10 |
| Zakres momentu | 2-10 Nm |
| Skok ustawień momentu | 0,1 Nm |
| Kod UNSPSC | 27111715 |
| Waga elementu | 235g |
Kennedy KEN-555-7100K
Klucz dynamometryczny TCW10
KEN5557100K
KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY TCW10 Kennedy
KEN-555-7100K
SM.CK016,1025ZLNE
Narzędzia Cromwell