Klucz dynamometryczny 80-400Nm (60-300 ft.lb) uchwyt 14x18mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503040
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny 80-400Nm (60-300 ft.lb) uchwyt 14x18mm z blokadą FIX w Skrzynce Stahlwille 96503040
Kod produktu: 96503040
Kod EAN: 4018754269471
Nr katalogowy: 95VA/6R
Profesjonalne narzędzia Stahlwille Made in Germany.
Grupa narzędziowa Stahlwille: 730 Fix - Klucz dynamometryczny serwisowy MANOSKOP® z uchwytem na wtykowe końcówki narzędziowe
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille: Service MANOSKOP® 730 Fix
Grupa narzędziowa Stahlwille:Grupa narzędziowa Stahlwille:
Dane techniczne produktu:
| kod | 96503040 |
| kod EAN | 4018754269471 |
| Klasa E 5.1 | 21040222 |
| rozm. | 40 |
| Zakres skali | 80-400 Nm |
| Zakres skali | 60-300 ft·lb |
| Scale Division | 20 Nm |
| Scale Division | 10 ft·lb |
| Skala precyzyjna Scale Division | 2 Nm |
| Size of Insert Tool Carrier in mm (MANOSKOP) (Kwadrat wewnętrzny) mm | |
| b mm | 28 |
| h mm | 23 |
| L mm | 607 |
| LF mm | 564,5 |
| SF mm | 25 |
| Waga w gramach | 1655 |