Klucz dynamometryczny ślizgowy 1-5Nm SP5 Kennedy KEN5557250K KEN-555-7250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$360.09
Cena regularna:
$292.75
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny ślizgowy 1-5Nm SP5 Kennedy KEN5557250K KEN-555-7250K
Zapewnienie dokładności poprzez wyeliminowanie nadmiernego lub niedostatecznego dokręcenia. Powtarzalna dokładność: +/- 6%. Długość: 185 mm.
Kontrolę procesu można udoskonalić poprzez zastosowanie wersji posiadającej wyjście sygnału, aby potwierdzić zastosowanie odpowiedniego momentu obrotowego do używanego elementu. złącznego. Zgodne z EPA.
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140422193 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5557250K |
| UNSPSC Code | 27111715 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Drive Shape | Square |
| Drive Size | 1/4 in. |
| MFR Part No. | SP5 |
| Overall Length | 185 mm |
| Torque Range | 1 to 5 Nm |
| 0.7 to 3 lbf/ft |