Klucz dynamometryczny ślizgowy 40-125 Nm MPW125 Kennedy KEN5554000K KEN-555-4000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$990.68
Cena regularna:
$805.43
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz dynamometryczny ślizgowy 40-125 Nm MPW125 Kennedy KEN5554000K KEN-555-4000K
Kennedy KEN-555-4000K
Klucz dynamometryczny SLIZGOWY MPW125
KEN-555-4000K
Opis produktu
Po osiągnięciu wcześniej ustawionego momentu klucz "ślizga się" co całkowicie eliminuje prawdopodobieństwo przeciągnięcia śruby. Wyposażony w mechaniczne urządzenie blokujące mechanizm regulacji momentu. Dokładna powtarzalność urządzenia gwarantuje dokręcanie śruby zawsze z tym samym momentem dokręcania. Klucz zawiera specjalnie zaprojektowaną krzywkę z wieloma garbami, która dzięki małym ruchom dźwigni automatycznie przywraca go do pozycji wyjściowej pozwalając przejść do następnej czynności. Lekka konstrukcja dla wygody użytkownika. Wyprodukowano wg ISO 6789 : 2003. (Granica błędu +/- 4% ).Mechaniczne urządzenie blokujące mechanizm regulacji momentu
- Łatwe w użyciu urządzenie blokujące śruby regulacji momentu.
- Przymusowy, mechaniczny system blokujący.
- Nie powoduje tarcia przy zatrzymywaniu ruchu.
- Obsługa z wykorzystaniem pojedynczego przycisku regulującego.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Q-Torq |
| Kod EAN13 | 5036140018105 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 460mm |
| Głębokosć całk./opak. | 75 |
| Długość całk./opak. | 465 |
| Waga całkowita | 1.69 |
| Szerokość całk./opak. | 75 |
| Model, kod produktu | MPW125 |
| Ratchet Size | 1/2" calowe |
| Nr produktu | 011055 |
| Torque Range | 30-90 |
| Torque Range | 40-125 Nm |
| Kod UNSPSC | 27111715 |
KEN5554000K
KLUCZ DYNAMOMETRYCZNY SLIZGOWY MPW125 Kennedy
KEN-555-4000K
SM.CK016,1679ZLNE
Narzędzia Cromwell